اخبار > تجهیز خانه های روستایی و توسعه ورزش روستایی از اهداف این معاونت است


  چاپ        ارسال به دوست

ژاله فرامرزیان امروز در مجمع سالیانه فدراسیون روستایی و بازی های بومی و محلی افزود:

تجهیز خانه های روستایی و توسعه ورزش روستایی از اهداف این معاونت است

ژاله فرامرزیان امروز در مجمع سالیانه فدراسیون روستایی و بازی های بومی و محلی افزود: این معاونت مسئول مدیریت صحیح منابع مالی و انسانی برای اهداف ترسیم شده است. بر همین اساس به نظرم نخستین وظیفه این وزارت خانه تحقق نشاط و سلامت در جامعه است و فدراسیون روستایی در رسیدن به این اهداف نقش مهمی دارد.
وی گفت: تعداد بالای روستاها و پراکندگی آنها سبب می شود رسیدن به این هدف کمی سخت شود. همچنین کمتر برخوردار بودن روستاها از امکاناتی که در شهرها وجود دارد، سبب می شود نظر و توجه بیشتری به روستاها داشته باشیم.
معاون وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: این در حالی است که باید فدراسیون ها برنامه ها را به گونه طراحی کنند تا به مدل مورد نظر برسیم. البته برای رسیدن به این هدف باید تعاملات بیشتری بین فدراسیون ها و هیات ها و مدیر کل های وزارتخانه به بهترین شکل انجام شود.
فرامرزیان با تاکید بر تاثیر توسعه ورزش های روستایی بر سلامت این قشر جامعه و افزایش شناخت سنت های فرهنگی کشور ادامه داد: این روش یکی از مهمترین دلایل پیشرفت ورزش همگانی در دنیا است. حال برای رسیدن به موفقیت داخلی و خارجی مطالعات کاربردی هم باید در این موضوع انجام شود.
وی با اشاره به لزوم نگاه برنامه ای برای تقویت سنت ها در حوزه های ورزشی اظهار داشت: برنامه ریزی و اجرای دقیق آن، ایجاد اشتغال و توسعه یافتگی را به همراه خواهد داشت و تلاش این معاونت هم هدفمند کردن منابع بوده است. البته فعالیت این معاونت و شما روسای هیات ها باید به گونه ای باشد که منابع به جیب مردم بازگردد تا شرمنده آنها نشویم.
وی گفت: تجهیز خانه های روستایی و توسعه ورزش روستایی از اهداف این معاونت است و منابع سال 97 هم شفاف است. ولی باید مردم بهره مندی از این منابع را احساس کنند. بر همین اساس خرید لوازم مصرف شدنی و کمک به برگزاری بازی های بومی و محلی برای این معاونت تعریف شده است.
فرامرزیان خاطرنشان کرد که در نظر دارد به زودی مبلغ 50 تا 100 میلیون ریال به حساب خود هیات ها واریز کند که که این اظهارات با تشویق روسای هیات ها روبرو شد.

 


١٤:٢٦ - سه شنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٨٨٢    /    تعداد نمایش : ١٨١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اصلي | آرشیو اخبار| تاريخچه| English
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به فدراسیون ورزش روستایی و بازيهاي بومي و محلي  میباشد .