اخبار > پایان هشتمین المپیاد بازیهای بومی محلی شهرستان کاشان


  چاپ        ارسال به دوست

پایان هشتمین المپیاد بازیهای بومی محلی شهرستان کاشان

پایان هشتمین المپیاد بازیهای بومی محلی شهرستان کاشان
به مناسبت گرامیداشت روز مادر توسط هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی باهمکاری بخشداری مرکزی و اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان
 در روز پنج شنبه مورخ 17/12/1396باحضور بیش از ۵۷۰ نفر از ورزشکار در مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو برگزار گردید. در این المپیاد مسئولین شهرستان  محمد جواد سلامیان زاده.ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان، محمد رضا نوروزی مسئول نمایندگی اداره ورزش و جوانان بخش نیاسر، ناجی ابادی مسوول نمایندگی اداره ورزش و جوانان بخش قمصر، عامری مسوول نمایندگی اداره ورزش و جوانان بخش برزک،سید علی افراشی ریاست هیات ورزش روستایی وبازیهای بومی محلی کاشان حضور داشتند.
در پایان این المپیاد احکام و کاپ و جوایز به برندگان اهدا گردید.
 رشته دویدن با گونی اقایان:
 مقام اول: علی مهدی پور- روستای سن سن
 مقام دوم: علیرضا عباس پور- روستای سن سن
مقام سوم: علی اصغر اسماعیلیان- روستای سادیان

 رشته هفت سنگ مهارتی آقایان:
 مقام اول: محمد جواد شاهینی- شهرابوزید اباد
مقام دوم: حسین عباسیان-روستای آذران
مقام سوم: یاسین عباسیان-روستای آذران

رشته چوب کشی آقایان:
مقام اول: محمد رضا صمدی- شهرابوزید اباد
مقام دوم: حسین نوروزی-شهرابوزید اباد
مقام سوم: محمد استوار نژاد- شهرکامو

 رشته طناب کشی آقایان:
 مقام اول: شهرابوزید اباد
ابوالفضل مزرعتی
محمدرضا صمدی
یوسف هوکری
حسین نوروزی
حسین نوری

مقام دوم: شهرکامو
محمد استوار نژاد
قاسم استوار نژاد
جابر علیرضایی
امید نجابتی
میلاد احسانی

مقام سوم: روستای سن سن
علی مهدی پور
امید غفوری
سید محمد حسین حسینی
معین منجمی
علیرضا عباس پور


 رشته دال پلان مهارتی بانوان:
 مقام اول: فاطمه خورشیدی فر- روستای اسحاق اباد
 مقام دوم: فاطمه توکلی زاده- روستای آذران
مقام سوم: عرفانه رضایی-روستای سادیان

 رشته ی غازقلنگ بانوان:
 مقام اول: فاطمه میرزایی- روستای جوینان
مقام دوم: مریم سادات فینی- روستای سادیان
مقام سوم: فاطمه رضایی –روستای سادیان

رشته ی طناب کشی بانوان:
مقام اول: راوند:
وجیهه رجبی
رقیه پور قافی
فاطمه رضا زاده
نرگس جعفری
زهرا ذوالفقار علی
طاهره قطبی
مقام دوم: روستای سادیان:
مهدیه رضایی
زهرا تقوی
زهره نطنزی
فاطمه خورشیدی فر
نرگس تقوی
محدثه قربانعلی زاده
مقام سوم: روستای آزران:
زهرا سلیمانی
رقیه سلیمانی
زهرا سعادت
زهرا رزاقی
منصوره معصومی
طیبه رزاقی
 رشته هفت سنگ مهارتی بانوان :
مقام اول: منصوره رضایی- روستای سادیان
مقام دوم: طاهره قطبی-راوند
مقام سوم: منصوره معصومی-روستای آذران
داوران آقایان:
سید مرتضی آقاعلایی
امیرحسین فدوی
مجتبی سرمستی
مهدی هاشمی
داوران بانوان:
زکیه میرزایی
فاطمه عباسی
سمیه میرزایی
فاطمه کبریایی
مقام تیمی هشتمین المپیاد بازیهای بومی محلی شهرستان کاشان:
مقام اول: روستای سادیان با 10 امتیاز
مقام دوم: شهر ابوزید آباد با 9 امتیاز
مقام سوم: روستای آزارن به 6 امتیاز
در پایان کاپ اخلاق هشتمین المپیاد به روستای چالقره و کاپ حجاب به بانوان منطقه راوند اهدا گردید. در حاشیه این المپیاد توسط مسئولین به مناسبت روز مادر از ۷ مادر ورزشکار شرکت کننده  در این مسابقات به رسم یادبود تجلیل به عمل آمد.
باتشکر ویژه ازسازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان و اعضای هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی سید ماشالله طالبیان دبیر هیات، محمد ثقفی نائب رئیس هیات، علیرضا ناظمی کارشناس هیات ،مهدی خراسانی عکاس،خانم گرامی مسوول امور بانوان هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی کاشان


١٦:١٩ - شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٨٧١    /    تعداد نمایش : ١٦٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج




اصلي | آرشیو اخبار| تاريخچه| English
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به فدراسیون ورزش روستایی و بازيهاي بومي و محلي  میباشد .