اخبار > همدان قهرمان مسابقات کشتی آزاد نوجوانان روستایی کشور شد


  چاپ        ارسال به دوست

همدان قهرمان مسابقات کشتی آزاد نوجوانان روستایی کشور شد

در پایان این رقابت ها که بمدت 2 روز در سالن 1200 نفری سریش آباد با حضور و استقبال گسترده علاقه مندان به کُشتی برگزار شد، تیم همدان با 86 امتیاز قهرمان شد و تیم های کردستان الف و اصفهان به ترتیب با 67 و 65 امتیاز در جایگاه دوم و سوم تیمی قرار گرفتند.
در وزن 45 کیلوگرم احمدرضا زارعی از اصفهان اول شد، ابوالفضل قراگوزلو از همدان دوم و ستار موسوی از گیلان و علی شریفی از کرمانشاه به صورت مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند.
در وزن 48 کیلوگرم،امیرحسین عبدی راد از همدان اول شد، علیرضا داداشی از قزوین مقام دوم را بدست آورد و علی خدابخشی از کرمانشاه و محمد بهمنی از اصفهان هر 2 ب طور مشترک سوم شدند.
در وزن 51 کیلوگرم عباس جهانی از همدان مقام اول را به خود اختصاص داد، سیدسعید حسینی از گیلان دوم شد و محمد محمدی و رسول لطفی به ترتیب از زنجان و اصفهان به طور مشترک مقام سوم را کسب کردند.
در وزن 55 کیلوگرم نیز پیام نظری از کرمانشاه قهرمان شد، علیرضا جعفری مهتاش از البرز دوم شد و نیما فیروزی و امیرمحمد گماریان به ترتیب از کردستان الف و همدان به صورت مشترک سوم شدند.
در وزن 60 کیلوگرم حسن محمدی از زنجان مقام اول را بدست آورد، امیرحسین دده جانی از کردستان ب در جایگاه دوم ایستاد و شایان حسامی از کردستان الف و میثم قوچی پور از البرز به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.
در وزن 65 کیلوگرم محمدحسین نوروزیان از کردستان الف بر سکوی نخست ایستاد، محمدمهدی اصغری از همدان دوم شد و فردین شمس و رضا مقدسی به ترتیب از استان های کرمانشاه و خراسان رضوی در جایگاه سوم مشترک این وزن قرار گرفتند.
در وزن 71 کیلوگرم مهدی حاجی لویی از همدان اول شد، راستین حسین زاده مقام دوم را به خود اختصاص داد و عباد خلجی از قزوین و سجاد باقری از البرز به طور مشترک سوم شدند.
در وزن 80 کیلوگرم هادی شرف بیانی از کردستان الف قهرمان شد، علی اسدی از همدان در جایگاه دوم ایستاد و امیرحسین خلجی از قزوین و محمدمعین طالبی از کرمانشاه به طور مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند.
در وزن 92 کیلوگرم حمیدرضا حسن زاده از خراسان رضوی مقام اول را بدست آورد، امیرحسین مهرابی از اصفهان دوم شد و امیرحسین کربلایی از قزوین و فردین طالبی از همدان به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.
در وزن 110 کیلوگرم امیرحسین هراتی از کردستان الف مقام نخست را کسب کرد، مهدی خزایی از همدان مقام دوم را به خود اختصاص داد و یوسف خواجوی حاجی از اصفهان و علی اکبر شعبانی از قزوین به طور مشترک سوم شدند.
به گزارش ایرنا، 104 کُشتی گیر در قالب 11 تیم از استان های کردستان (2 تیم)، گیلان، خراسان رضوی، زنجان، همدان، کرمانشاه، آذربایجان شرقی، قزوین، البرز و اصفهان در این رقابت ها که در شهر سریش آباد از توابع شهرستان قروه برگزار شد، حضور داشتند.

 

 


٠٩:٥١ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٦٤٤    /    تعداد نمایش : ٢٠٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اصلي | آرشیو اخبار| تاريخچه| English
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به فدراسیون ورزش روستایی و بازيهاي بومي و محلي  میباشد .