اخبار > خانه های ورزش در توسعه ورزش روستاها نقش آفرین است


  چاپ        ارسال به دوست

خانه های ورزش در توسعه ورزش روستاها نقش آفرین است

ولی الله نانواکناری پنجشنبه شب در جلسه بررسی مسائل و مشکلات ورزشی روستاهای بخش رودبست در سالن اجتماعات بخشداری اظهار کرد: اداره ورزش و جوانان شهرستان بابلسر امکانات و تجهیزات لازم ورزشی را در اختیار روستاها قرار دهد.

وی حل مشکلات اقتصادی ،توسعه سلامت و ایجاد امنیت را در گرو گسترش ورزش دانست و افزود: ورزش نقش مهمی در ایجاد اتحاد و همدلی در تمام عرصه‌ها دارد.

  نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با تاکید به اینکه به روستاهای مستعد با پتانسیل ورزشی بالا توجه بیشتری شود،اظهار کرد: اعتبارات ورزشی که به روستاها تعلق می‌گیرد با رعایت عدالت و بر اساس اولویت باشد.

نانواکناری با بیان اینکه مردم را به فعالیت‌های ورزشی تشویق کنیم ،گفت: راه اندازی خانه ورزش روستایی گام مهمی در توسعه فعالیت ورزشی در روستاها است و نیاز است تمام روستاهای مستعد مجهز به خانه ورزشی شوند.

وی همچنین با اشاره به محدودیت برخی از روستاها به امکانات و زیرساخت‌های ورزشی خواستار توجه بیشتر اداره ورزش و جوانان بابلسر به ورزش در روستاها شد.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با تاکید به توجه بیشتر اداره ورزش و جوانان به ورزش روستاها گفت: احداث خانه ورزشی در روستاها می‌تواند نقش مهمی در توسعه ورزش در روستاها داشته باشد.


٠٩:٠٧ - شنبه ١٦ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٦٢٩    /    تعداد نمایش : ٢٧٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اصلي | آرشیو اخبار| تاريخچه| English
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به فدراسیون ورزش روستایی و بازيهاي بومي و محلي  میباشد .