سه شنبه بیست و هفتم اردیبهشت ماه
رئیس هیات ورزش روستایی کرمانشاه اعلام کرد:

‎آمادگی ورزش روستایی کرمانشاه برای برگزاری جشن‌های انقلاب

رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان کرمانشاه از آمادگی این هیات برای برگزاری چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران خبرداد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان کرمانشاه، زهرا کشتمند با اعلام این خبر، اظهارکرد: نشست کمیته روستایی و عشایری ستاد بزرگداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به میزبانی سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار شد.

وی ادامه داد: در این نشست، محمدرضا شاهنده نماینده هیات ورزش روستایی استان نیز برنامه های پیشنهادی هیات را برای برگزاری جشن های پیروزی انقلاب ارائه کرد.

رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه این هیات برنامه های مختلفی را برای سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در نظر گرفته، عنوان کرد: برگزاری مسابقات فوتسال روستایی قهرمانی استان در بخش اقایان و برگزاری المپیاد خانه های ورزش روستایی در سطح شهرستان ها از جمله این برنامه ها خواهد بود.

وی افتتاح تعدادی خانه ورزش روستایی را از دیگر برنامه های این دهه  در کرمانشاه خواند و افزود: این خانه های ورزش روستایی در شهرستان های قصرشیرین، سرپلذهاب، گیلانغرب، دالاهو، ثلاث باباجانی، پاوه، روانسر و کرمانشاه افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید.

کشتمند ادامه داد: در این مدت مسابقات دوومیدانی قهرمانی استان و انتخابی استعدادهای برتر و بومی محلی انتخابی استان به منظور حضور در رقابت های کشوری را نیز در بخش دختران برگزار خواهیم کرد.

انتهای پیام