سه شنبه بیست و هفتم اردیبهشت ماه
رئیس هیات بوشهر در آئین گرامیداشت شهادت سردار شهید سلیمانی:

حاج قاسم سلیمانی یک مرد بزرگ و پهلوان میدان بود

رئیس هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان بوشهر با حضور در مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی پاسداری از رشادت‌های عظیم سردار دلها را یک وظیفه دانست.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی، محلی سعید اسماعیلی رئیس هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان بوشهر گفت: مراسم بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در تقويم ورزشي هر ساله هیات قرار گرفته و قطعا سال به سال با شور و اشتیاق بیشتر و با افتخار خادم برگزاری این مراسم هستیم.

وی افزود:رشادت‌های سردار سليماني براي تمام مسلمانان جهان ارزشمند بود چراكه تلاش ها و حمايت هاي ايشان از مرز و بوم ایران اسلامی فراموش نشدني است، و ما نبايد هيچ زمان شجاعت، صداقت و مردانگی ایشان را فراموش كنيم.

رئیس هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان بوشهر تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی نشان داد از مردانگی و انسانیت جلوتر بود، او یک مرد بزرگ و پهلوان میدان بود.

سعید اسماعیلی در پایان خاطرنشان کرد: حاج قاسم سلیمانی نشان داد که روستازاده‌ها با صداقت و شجاعت همیشه در صف اول دفاع از این مرز و بوم بوده‌اند.

در این مراسم که در شهرستان دشتستان و شهر برازجان برگزار شد، سرهنگ غلامپور فرمانده سپاه شهرستان؛ سردار علیرضا حجتی همرزم سردار سلیمانی و راوی مطرح دفاع مقدس، میلاد مقیمی زاده مدیرروابط عمومی فدراسیون، ارسطو قائدی رئیس شورای شهر برازجان و سایر مسئولین شهرستان و مردم نیز حضور داشتند.