یکشنبه بیست و هشتم شهریور ماه
سرپرست هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان کرمان:

خدمت به جامعه روستایی سعادت می خواهد

سرپرست هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان کرمان گفت: خدمت به جامعه روستایی که از شریف ترین و پاک ترین اقشار می باشند، سعادت می خواهد.

فرهاد نژاد فصیحی اظهار داشت: روستاییان عزیز دین بزرگی بر گردن ما دارند، چراکه با تلاش و پشتکار بخش عظیمی از اقتصاد و معیشت کشور را تامین می کنند.

وی ادامه داد: پیگیری و توجه به سلامت، نشاط و ورزش این عزیزان نیازمند همدلی و وجود افرادی دلسوز است و لازمه قدم گذاشتن در این مسیر، داشتن روحیه خدمت و فداکاری می باشد.

سرپرست هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان کرمان تصریح کرد: متاسفانه با شیوع کرونا بسیاری از برنامه های این هیات تحت شعاع بیماری قرار گرفت، اما همکاران من در سراسر استان دست از تلاش برنداشتند و اقدامات ارزنده ای با رعایت پروتکل های  بهداشتی انجام دادند.

نژاد فصیحی افزود: بستر فضای مجازی فرصت درگیری بود که هیات به بهترین شکل توانست از این ظرفیت استفاده و بسیاری از مسابقات و کارگاه های آموزشی را از این طریق برگزار کند.

وی با اشاره به مناسبت های پیش رو تاکید کرد: امیدواریم کلیه هیات های شهرستانی برای هفته دفاع مقدس، روز ملی روستا و هفته تربیت بدنی همچون سال های گذشته برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی ویژه روستاییان عزیز تدارک ببینند.