یکشنبه بیست و پنجم مهر ماه
رئیس هیات ورزش روستایی استان:

خانه‌های ورزش روستایی کرمانشاه با تولیدات ملی تجهیز می‌شوند

رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان کرمانشاه گفت: در راستای حمایت از تولید ملی تمام تجهیزات خانه های روستایی را از تولیدات داخلی خریداری خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان کرمانشاه، زهرا کشتمند در گفت و گویی با رادیو ورزش که با محوریت حمایت از تولید ملی انجام شد، اظهار کرد: با توجه به وضعیت اقتصاد کشور و بالا بودن نرخ بیکاری، حمایت از تولید داخلی اهمیت دو چندان می ‌یابد.

وی تصریح کرد: در این خصوص، لازم است که ضمن بررسی مزیت ‌های حمایت از تولید داخلی، راهبردهای اتخاذ شده در کشور نیز شناسایی شود.

رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی به تاکیدات و فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولید داخلی اشاره ای داشت و خاطرنشان کرد: حمایت و خرید تولید داخلی مزایای بسیار زیادی در ابعاد مختلف را برای کشور ایجاد می ‌کند که از جمله آنها می توان به ایجاد اقتصاد مقاوم چرخه ‌ای، افزایش اشتغال و کاهش بیکاری، کاهش فعالیت ‌های بازارهای موازی، کاهش هزینه تولید واحد (اقتصاد مقیاس)، ثبات قیمت و خیلی موارد دیگر اشاره کرد.

وی ادامه داد: در کشورهای توسعه یافته از طریق تولیدات داخلی توانسته اند به اعداد و ارقام خوبی از درآمدهای ملی دست پیدا کنند که این نمود خوب باید کشور ما نیز منعکس شود و مدیران ما را تشویق به این عمل مهم کند.

کشتمند گفت: در حال حاضر در بسیاری از کشورها اقداماتی همچون ممنوعیت یا افزایش تعرفه واردات برخی محصولات، کمپین‌ های حمایت از تولید داخلی، نمایشگاه‌ ها و فروشگاه ‌های کالای داخلی، حمایت و مدیریت کسب ‌و کارهای کوچک را برای حمایت از تولیدات داخلی خود بکار گرفته اند.

وی اعلام کرد: در همین راستا در جهت اقتدار ملی داخلی هیات روستایی استان کرمانشاه هم تمامی تجهیزات خانه های روستایی را از این پس از تولیدات داخلی خریداری خواهد کرد و از کارگاهایی که در روستا ها در راستایی تولیدات داخلی ورزشی بتواند در استان نقش بسزایی داشته باشد حمایت می کنیم.

انتهای پیام