شنبه پنجم آذر ماه

پیام تبریک و قدردانی رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان فارس بمناسبت روز خبرنگار

فریبا افشون فرا رسیدن ۱۷ مرداد ماه و روز خبرنگار را به اصحاب خبر و رسانه تبریک گفت.

به گزارش سایت رسمی فدارسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی به نقل از روابط عمومی هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان فارس ؛ رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان فارس  فرارسیدن ۱۷ مرداد ماه و روز خبرنگار را به اصحاب خبر و رسانه تبریک گفت.

فریبا افشون در پیامی گفت ؛ فرا رسیدن ۱۷مرداد که در تقویم به نام روز خبرنگار مزین شده فرصت مغتنمی برای ارج نهادن به خبرنگاران و انسان های فرهیخته ای است که با نگرش عمیق به رخدادها و به دنبال آن حفظ انسجام و آرامش عمومی به بیان حقایق می پردازند.

ایشان افزود؛خبرنگاران خاضعانه و بی ادعا همچون چراغی هدایت‌گر و متواضعانه با هدف روایت حقیقت، بیرق آگاهی بخشی را بر دوش کشیده و در راستای پاسداری ‌و حراست از اندیشه ها از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند. به راستی که رسالت اصحاب رسانه بسیار خطیر و حساس است و این نیک اندیشان بلند نظر نیز تجسم امانت، مسئولیت، تعهد و دلسوزی و چشم بینا، زبان صادق، صریح و گویای مردم در تمامی عرصه ها هستند.

در پایان رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان فارس  ضمن گرامیداشت هفدهم مردادماه سالروز شهادت "محمود صارمی" و روز خبرنگار  از تلاش های بی‌وقفه خبرنگاران در عرصه خبر خصوصا در ارتباط با ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی قدردانی کرد.