شنبه پنجم آذر ماه

عسکری نماینده شورای اسلامی در فینال مسابقات فوتبال روستایی عشایری گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی همزمان با دهه ولایت و امامت

با حضور عسکری نماینده شورای اسلامی مسابقات فوتبال روستایی عشایری گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی هنزمان با دهه ولایت و امامت به پایان رسید.

 به گزارش سایت رسمی فدارسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی به نقل از روابط عمومی هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان فارس؛ مسابقات فوتبال روستایی عشایری گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای گرانقدر منطقه هشیوار با قهرمانی تیم شهدای آبشیب به پایان رسید.

این مسابقات همزمان با دهه مبارک ولایت و امامت با حضور ده تیم از روستاهای دنگان (دو تیم)، جمسی، آبشیب، بانوج(دو تیم)، فسارود، هیربدان، کوه سفید و داراب، در رده آزاد در دو گروه و به صورت دوره ای به میزبانی روستای دنگان از توابع بخش مرکزی داراب برگزار شد. در ادامه دو تیم شهدای آبشیب و شهید فرح بخش بانوج به فینال این دوره راه یافتند که در پایان تیم شهدای آبشیب قهرمان این دوره از مسابقات شد. شایان ذکر است عسکری نماینده شورای اسلامی ، تمدن رئیس اداره ورزش و جوانان، بی ریا رئیس شورای شهر و تنی چند از مسئولین شهرستان داراب میهمان ویژه در فینال این بازی بودند.