یکشنبه بیست و پنجم مهر ماه
به همت کمیته فرهنگی هیات ورزش روستایی استان

برگزاری مسابقه مجازی کتابخوانی "خطبه غدیر" در کرمانشاه

مسئول کمیته فرهنگی هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان کرمانشاه از برگزاری مسابقه مجازی کتابخوانی در روستاهای استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان، حسنا قاصدی با اعلام این خبر اظهارکرد: مسابقه مجازی کتابخوانی با محوریت خطبه غدیر در استان برگزار شد.

وی تصریح کرد: از حدود یک هفته پیش فراخوان برگزاری این مسابقه را به شکل گسترده ای در فضای مجازی منتشر کردیم که خوشبختانه با استقبال بسیار گسترده ای هم مواجه شد.

مسئول کمیته فرهنگی هیات استان افزود: این مسابقه ساعت 13 تا 17 روز گذشته(هشتم مرداد) به شکل مجازی برگزار شد که حدود 20 نفر از شرکت کنندگان به همه سوالات پاسخ درست دادند.

وی خاطرنشان کرد: پس از قرعه کشی از میان افراد برگزیده، روشنک حاصلی، کارن فولادی، شادی نادری و فاطمه شعبانی  به عنوان نفرات برنده انتخاب شدند.

قاصدی بااشاره به همکاری خوب معاونت فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان در برگزاری این مسابقه، اعلام کرد: این همکاری در راستای تفاهم  نامه ای که چندی پیش با این معاونت منعقد کردیم و در برگزاری این مسابقه اهداء جوایز از سوی این معاونت صورت گرفت.

انتهای پیام