سه شنبه بیست و هفتم اردیبهشت ماه
رییس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی:

حمایت روستاییان از اصول انقلاب اسلامی تمام نشدنی است

دکتر محمدتقی امیری خراسانی گفت : جامعه روستاییان و عشایر در همه ایّام بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همواره یار و یاور این نظام مقدس بوده اند و در خصوص روز قدس هم همچنان از رژیم منقور صهیونیستی اعلام انزجار می کنند .

به گزارش سایت رسمی فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی، دکتر محمدتقی امیری خراسانی در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، روز قدس را از برکات امام راحل دانست و تصریح کرد : روز قدس روز جهان اسلام است و همه ما نسبت به اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی متعهد هستیم و با تمام توان روز قدس را پاس می داریم و اعتقاد داریم که این روز نماد ایسنادگی ملت مظلوم فلسطین در برابر دژخیمان صهیونیست است .


رییس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی گفت : جامعه روستایی و عشایر حق بزرگی بر گردن کشور دارند انها همیشه ایّام بعد از پیروزی انقلاب اسلامی یار و یاور نظام و ولایت بوده و هستند و هر چند که اکنون امکان راهپیمایی وجود ندارد اما تا همیشه تاریخ این انزجار از سوی روستاییان نسبت به رژیم کودک کش وجود دارد .


وی ادامه داد : جامعه ورزش ایران در چهل و دو سال گذشته بصورت خودجوش حمایت ویژه و گسترده ای از ملت مظلوم فلسطین داشته و هیچگاه رژیم صهیونیستی را به رسمیت نشناخته است که این مهم استمرار خواهد داشت و ورزشکاران و قهرمانان به حمایت خود از اصول انقلاب اسلامی پایبند خواهند ماند .