شنبه بیست و یکم فروردین ماه

پیام تبریک رییس فدراسیون به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران

رییس فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی با صدور پيامي، 12 فروردين ماه روز جمهوري اسلامي ايران را به مردم شريف ایران به خصوص جامعه بزرگ روستایی و عشایری تبريك گفت.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی متن پیام دکتر محمدتقی امیری خراسانی رییس فدراسیون به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران به شرح ذیل می‌باشد.

12 فروردين ماه، تجلي آري ملتي است كه از جان براي اين انقلاب مايه گذاشتند و نشان دادند كه با فريادي رعدآسا و پرطنين مي توان در گوش زمان سرود جاودانگي، عزت و سربلندي خواند و همگان را به اين باور رساند كه اميد به آينده اي روشن تر در پرتو ايمان و توكل به خداوند و رهبري اسلامي امكانپذير است. 

روز جمهوري اسلامي ايران كه در حقيقت بهار انقلاب و انقلابي بهاري براي ملت ايران به شمار مي رود و خط بطلاني بر تمام انديشه هاي ناصوابي بود كه در صدد بودند اين انقلاب را از مسير خود منحرف كنند. 

مردم ايران اسلامي در 12 فرودين ماه سال 58 نتيجه مبارزات ضد سلطه طلبي و ضد طاغوتي خود را با راي 98.2 درصدي امضا كردند تا دنيا بداند اين ملت انقلابي، خواستار نظامي از جنس استقلال، آزادي و جمهوري اسلامي است و در اين راه ذره اي از مسير صحيح، منحرف نخواهند شد. 

ليكن امروز نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به پشتوانه مردمي آگاه، بصير و ولايت مدار آماده است تا الگويي جهاني را به منصه ظهور گذاشته و بر مبناي ايستادگي اين ملت و مسئولان بر آرمان هاي امام راحل (ره)، مقام معظم رهبري و شهداي اين نظام، راه سعادت را با سرعت بيشتري ادامه دهد. 

گرچه مردم شریف، نجیب و بصیر ایران  همچون سایر کشورهای دنیا در بهار ۱۴۰۰ با ویروس منحوس کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند اما قطعا این ملت شریف همیشه در صحنه حتی در منازل با همدلی و اتحاد همیشگی و  با تجديد پيمان با آرمانهاي امام خميني (ره) معماركبير انقلاب اسلامي، رهبر معظم انقلاب اسلامي و شهيدان به خون خفته خود بار ديگر بر حفظ ارزش هاي خود پافشاري كرده و روز جمهوري اسلامي را به عنوان يكي از ماندني ترين روزهاي تاريخي و ملي اين سرزمين گرامي مي‌دارد. 

اينجانب نيز اين روز بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامي، مردم شریف ایران زمین، روستاییان نجیب و عشایر غیور تبريك گفته و از درگاه ايزد منان تداوم و پيروزي هاي بيشتر اين نظام و سرزمين را خواستارم.