شنبه بیست و یکم فروردین ماه

پیام تبریک رییس فدراسیون به مناسبت ولادت امام زمان (عج)

دکتر محمد تقی امیری‌خراسانی رییس فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی به مناسبت ولادت امام زمان(عج) در‌پیامی این روز را به مردم شریف ایران تبریک گفت.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی؛ متن این پیام به شرح ذیل می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم

نیمه شعبان سالروز ولادت با سعادت و فرخنده امید دلها، پیام آور صلح و آرامش و حافظ امنیت و سلامت آزادیخواهان است، امیدی که همواره جامعه اسلامی را از گزند دشمنان محافظت نموده است. این ایام که به هفته سربازان گمنام آقا امام زمان(عج) نامگذاری شده، تداوم حرکت امنیت و ابزاری برای رسیدن به آرامش است. حافظ دو نعمت بزرگ امنیت و سلامتی که قطعا" نبود هر کدام مسائل و مشکلات عدیده ای را به دنبال خواهد داشت.

امنیت، آسایش و اقتدار مثال زدنی نظام جمهوری اسلامی ایران در برابر دسیسه و توطئه های مختلف دشمنان، حاصل خون شهیدان، فداکاری ایثارگران و تلاش بی وقفه و خستگی ناپذیر مجموعه خدوم، هوشیار و موقعیت شناس نیروهای نظامی، انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی خصوصا "سربازان گمنام امام زمان(عج" ) است که همواره با مجاهدت، تکیه بر سلاح ایمان و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بسترساز امنیت برای ایجاد رشد و توسعه ایران اسلامی بوده اند.


اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن نیمه شعبان ولادت با سعادت مهدی موعود (عج)،گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر عرصه امنیت، و قدردانی از زحمات شبانه روزی و طاقت فرسای همه نیروهای اطلاعاتی و امنیتی، "هفته بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان (عج)"را محضر ملت شریف ایران و همه کسانی که در ایجاد امنیت نقش آفرینی می کنند، تبریک و تهنیت عرض می نمایم . امیدوارم در سایه الطاف خداوند سبحان و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و اهداف میهن عزیزمان موفق و موید باشید.