شنبه بیست و یکم فروردین ماه
رییس فدراسیون ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را تبریک گفت

دکتر امیری خراسانی: بی شک اعتلا و پویایی هر جامعه در گرو وجود جوانانی است

رییس فدراسیون به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، طی پیامی فرا رسیدن این روز و هفته جوان را به جوانان ایران زمین به خصوص جوانان غیور روستایی و عشایر تبریک گفت.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی؛ دکتر محمد تقی امیری خراسانی رییس فدراسیون به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و هفته جوان در پیامی این مناسبت فرخنده را تبریک گفت.

در این پیام تبریک آمده است:


پایه‌های ورزش کشور به نیروی فعال جوانان و بر عهده نسل جوان است و در نهایت صعود به بالاترین قله‌های کمال به دست توانای جوانان میسر می‌شود و امروز حضرت علی اکبر(ع) به عنوان یک جوان آگاه، با بصیرت و ولایت مدار ، الگویی شایسته برای جوانان ایران اسلامی است.

بی شک اعتلا و پویایی هر جامعه در گرو وجود جوانانی است که در درون آن جامعه پرورش یافته، برای پیشرفت آن گام برداشته و با کار و تلاش خود، آینده‌ای بهتر برای هم نوعانشان رقم می زنند و جوانان ایران اسلامی همواره به‌ واسطه پیروی از اهل‌بیت (ع) و با بهره‌مندی از تعهد، تخصص، غیرت، خودباوری و ایمانی که دارند، نقش چشم‌گیر و قابل توجهی در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، دوران دفاع مقدس و همچنین سازندگی و عمران کشور داشته‌اند.

اینجانب ضمن پاسداشت زحمات بی دریغ جوانان این مرز و بوم ، میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را به تمامی جوانان کشور عزیزمان ایران بویژه جوانان غیور، نازنین و همیشه در صحنه روستایی و عشایر ، تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت ، سربلندی و بهروزی و شادکامی جوانان و نوجوانان ایران اسلامی را در مسیر رشد و اعتلای روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال  مسئلت دارم .