شنبه بیست و یکم فروردین ماه

جلسه هم‌اندیشی هیات ورزش روستایی استان اصفهان با حضور روسای هیات‌های شهرستان‌های تابعه برگزار شد

جلسه هم‌اندیشی و جمع بندی فعالیت‌های فرهنگی ورزشی هیات‌ ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان اصفهان با حضور روسای هیات‌های شهرستان‌های تابعه در سرای ورزشکاران برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی و به نقل از روابط عمومی هیات استان اصفهان، جلسه هم‌اندیشی و جمع بندی فعالیت‌های فرهنگی ورزشی هیات‌ ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان اصفهان با حضور روسای هیات‌های شهرستان‌های تابعه در سرای ورزشکاران برگزار شد.


مهدی اسدی رییس هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان اصفهان، ضمن تشکر از زحمات یکساله اعضای هیات استان و همچنین هیات‌های شهرستان‌های تابعه گفت: سال ۹۹ به دلیل وجود بیماری کرونا و محدودیت‌های بهداشتی سالی سخت را در ورزش روستایی تجربه کردیم.


وی افزود: با وجود محدودیت‌ها توانستیم در زمینه مجازی فعالیت‌های چشمگیری داشته باشیم.


اسدی با اشاره به توسعه و ترویج بازی‌های بومی محلی تصریح کرد: برگزاری جشنواره مجازی هر شهرستان یک بازی بومی محلی توانست در جهت ترویج بازی‌‌های بومی محلی کمک شایانی به ما کند.


وی همچنین به برگزاری دوره‌های آموزشی برگزار شده توسط هیات استان اشاره کرد و افزود: دوره مجازی آمادگی جسمانی با حضور ۳۰۰ نفر شرکت‌کننده یکی از پر بازده‌ترین دوره‌های امسال بود.


مهدی اسدی با بیان اینکه ۱۱۵ مسابقه در هر دوبخش بانوان و آقایان برگزار شده است گفت: برگزاری این تعداد مسابقه در شرایط کرونا نشان دهنده زحمات شما در شهرستان‌ها و همکارانم در هیات استان است.


وی ادامه داد: امسال در زمینه روابط عمومی و خبررسانی نیز پیشرفت خوبی داشتیم.


در پایان پس از صحبت‌های اعضای هیات ورزش روستایی استان اصفهان، روسای هیات‌های شهرستان‌های تابعه دیدگاه‌ها و پیشنهادات خود را مطرح و برخی از مشکلات و چالش‌های موجود در شهرستان‌ها را بیان نمودند.