شنبه بیست و یکم فروردین ماه
دکتر فرهادی زاد، معاون توسعه ورزش زنان:

طرح سنجش ساختار قامتی زنان روستایی و عشایری گام بسیار مثبتی است

معاون توسعه ورزش زنان در جلسه مدیران کل استان‌ها که به صورت وبیناری برگزار شد بر برنامه‌ریزی ویژه و هدفمند برای توسعه ورزش زنان در سراسر کشور تاکید کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی و به نقل از روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، مهین فرهادی زاد معاون توسعه ورزش زنان در جلسه مدیران کل استان‌ها که به صورت وبیناری برگزار شد پیرامون طرح سنجش ساختار قامتی زنان روستایی و عشایری اظهار داشت: طرح تندرستی و نشاط در سال ١٣٩٧ از سوی دفتر معاونت رییس جمهور در امور زنان و خانواده ابلاغ و پس از آن در وزارت ورزش و جوانان اجرایی شد. از جمله طرح سنجش ساختار قامتی زنان روستایی و عشایری که می تواند بسیاری از معضلات و مشکلات عضلاتی، اسکلتی بانوان روستایی را از بین ببرد منوط به آنکه طرح به صورت خوب و بدیع اجرا شود.

وی با بیان اینکه المپیاد ورزشی دختران روستایی حتما اجرا خواهد شد، اضافه کرد: طرح گردشگری ورزشی با توجه به شرایط کرونا در برخی استان ها اجرایی شد و در سایر استان ها به دنبال شرایط مناسب آن هستیم و برنامه های جایگزین که قابلیت اجرایی بهتری داشته باشد برای این طرح داریم.