شنبه بیست و یکم فروردین ماه

بازدید رییس فدراسیون از کارخانه توپ بتا

دکتر امیری خراسانی رییس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی در ادامه سفر به استان اردبیل از کارخانه توپ بتا بازدید کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی؛ رییس و سرپرست دبیری فدراسیون در ادامه برنامه های خود در استان اردبیل، از کارخانه توپ بتا بازدید کردند.

 

به نقل از سایت این شرکت آمده است:  شرکت طنین پیک سبلان، با اتکا به تجربه بیش از سه دهه فعالیت مستمر در صنعت ورزش، در سال 1389 نسب به راه اندازی یکی از بزرگترین و معتبرترین کارخانه های تولید توپ های ورزشی ایران در اردبیل با برند بتـا (BETA) اقدام کرد. مدیریت مجموعه به پشتوانه تجربه زیاد، روحیه مثبت، دانش بالا در زمینه فعالیتی خود و ارتباطات قوی، قدم در راه توسعه این صنعت برداشت.

 

سرلوحه فعالیت های این مجموعه اصول و اخلاق کاری به همراه نوآوری و خلاقیت است. محصولات تولید شده شامل انواع توپ های ورزشی: فوتبال، فوتسال، بسکتبال، والیبال، هندبال و سایر لوازم ورزشی با تبعیت از استانداردهای بین المللی و داخلی می باشد.

 

شرکت طنین پیک سبلان (توپ های ورزشی بتا) بعنوان بزرگترین تولید کننده توپ های ورزشی در ایران، در نظر دارد از طریق تولید توپ های ورزشی با کیفیت و متمایز و حضور در میادین ورزشی جهانی، زبان مشترک ورزش را برای ارتباط موثر بین فرهنگ ها و ملل مختلف جهان ترویج دهد و زمینه ساز ایجاد الگویی مناسب برای ارتباطات سالم فرهنگ ها و ملل مختلف در سایر مناسبات فیمابین باشد.