شنبه بیست و یکم فروردین ماه

مسابقات فوتسال جام نوروز روستایی خیرآباد با قهرمانی تیم سیدالشهداء به پایان رسید

مسابقات فوتسال جام نوروز روستایی خیرآباد با قهرمانی تیم سیدالشهداء به پایان رسید


 

مسابقات فوتسال جام نوروز روستای خیرآباد با شرکت ۱۰ تیم در چمن مصنوعی شهدای این روستا برگزار شد که با قهرمانی تیم سیدالشهداء به پایان رسید.

به گزارش نمک پور  روابط عمومی هئیت بازیهای بومی و محلی  استان هرمزگان: مسابقات فوتسال جام نوروز روستای خیرآباد با شرکت ۱۰ تیم در دو گروه پنج تیمی در ایام نوروز در چمن مصنوعی محله ای این روستا برگزار شد که عصر دیروز در دیدار پایانی تیم سیدالشهدا ء توانست با نتیجه ۴ بر ۳ تیم ولفجر را شکست دهد و عنوان قهرمانی این مسابقات  را بدست آورد.

جلال افشار مسئول برگزاری این مسابقات در گفتگو با  روابط عمومی هئیت  استان بیان نمود: مسابقات فوتسال روستا خیرآباد  با شرکت ۱۰ تیم   روستایی در دو گروه برگزار که از  گروه اول تیم های مسعود خیرآباد و مسجد حضرت زینب (س) و از گروه دوم تیم های والفجر و سیدالشهداء به مرحله پایانی راه یافتند که در این مرحله تیم والفجر و با ۳ گل تیم مسعود خیرآباد را مغلوب کرد و به فینال رسید و تیم سیدالشهداء در یک دیدار پر گل توانست با نتیجه ۷ بر ۶ تیم مسجد حضرت زینب (س) شکست و به فینال راه یابد. در دیدار رده بندی تیم مسعود خیرآباد با نتیجه ۴ بر ۲ تیم مسجد حضرت زینب (س) شکست داد و به مقام سوم رسید. در دیدار فینال تیم سیدالشهداء با نتیجه ۴ بر ۳ تیم والفجر را شکست داد و عنوان قهرمانی این رقابت ها را دست یافت.

مراسم اختتامیه این رقابت ها با حضور اعضای شورای اسلامی و دهیار روستای خیرآباد و جمعی از پیشکسوتان ورزش برگزار شد که به تیم های برتر کاپ قهرمانی همراه با جوایزی به رسم یادبود اهداء گردید.