شنبه بیست و هفتم شهریور ماه

خوزستان

کارگاه دانش افزایی بسکتبال در محل هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی

*برگزاری کارگاه دانش‌افزایی بسکتبال در محل هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی* به گزارش روابط عمومی‌ هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی، به همت رئیس کمیته آموزش و پژوهش این هیات، کارگاه دانش‌افزایی *مهارت‌های فردی بسکتبال* با مدرسی خانم حیدری نائب رئیس هیات بسکتبال برای رؤسای مناطق چهارگانه استان برگزار شد. در پایان این کلاس به تمامی شرکت کنندگان گواهی دانش‌افزایی تعلق گرفت.

جلسه رؤسای مناطق چهارگانه هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی خوزستان

*جلسه‌ی رؤسای مناطق چهارگانه هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی خوزستان* جلسه‌ی رؤسای مناطق چهارگانه هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی خوزستان در اهواز برگزار شد. به گزارش روابط عمومی هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان خوزستان جلسه‌ی رؤسای مناطق چهارگانه با موضوع برگزاری المپیاد خانه‌های ورزش و المپیاد استعدادیابی دختران روستایی و عشایری، در محل دفتر هیات استان برگزار گردید. در این جلسه داود جباری دبیر هیات استان با اشاره به اهمیت برگزاری این دو المپیاد ورزشی، تقسیم‌بندی منا

هم اندیشی مسئولین هیات ورزش روستایی و بومی محلی استان با رئیس هیات اسکیت استان خوزستان

*جلسه هم اندیشی مسئولین هیات ورزش روستایی و بومی محلی استان با رئیس هیات اسکیت استان خوزستان در محل هیات ورزش روستایی برگزار شد.* به گزارش روابط عمومی هیات ورزش روستایی و بومی محلی، رئیس هیات اسکیت استان در این جلسه اظهار داشت: یکی از برنامه‌های این هیات توسعه ورزش اسکیت در سراسر استان به خصوص روستاهای محروم است که با همکاری هیات ورزش روستایی می‌تواند این امر مهم تحقق یابد. وی افزود: در حد توان خود از برنامه‌ها، طرح‌های جدید و اجرایی برای توسعه ورزش اسکیت (در روستاها، بخش‌ها، آقایان، بانوان، و

اولین جلسه رؤسای مناطق چهارگانه

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی، اولین جلسه روسای مناطق چهارگانه روز دوشنبه مورخ ۲۱ تیرماه راس ساعت ۹:۳۰ دقیقه در محل ساختمان جلسات این هیات برگزار می‌گردد. در این جلسه در ارتباط با برنامه‌های پیشرو پرداخت خواهد شد.

ایجاد خانه‌های ورزش روستایی باعث شور و نشاط می‌شود

رییس هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی‌محلی استان خوزستان در مراسم تجهیز ۱۱۰ خانه ورزش روستایی عنوان کرد که این خانه‌های ورزش باعث ایجاد شور و نشاط در بین جامعه روستایی و عشایر خواهند شد.

حوزه ورزش روستایی نیازمند توجه بیشتری است

افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در مراسم تجهیز ۱۱۰ خانه ورزش روستایی گفت: همه باید کمک کنند تا امکانات ورزشی به روستاهای استان که سرشار از استعدادهای نهفته هستند، برسد.

۱۱۰ خانه ورزش روستایی خوزستان تجهیز شد

۱۱۰ خانه ورزش روستایی خوزستان به همت اداره کل ورزش و جوانان و هیات روستایی و بومی محلی این استان تجهیز شد.

افتتاح ساختمان هیأت های ورزشی خوزستان با حضور معاون وزیر و نماینده مجلس

افتتاح ساختمان هیأت های ورزشی خوزستان با حضور معاون وزیر و نماینده مجلس