شنبه شانزدهم مهر ماه

خبرها

سومین جلسه شورای ورزش همگانی کشور

سومین جلسه شورای ورزش همگانی کشور با حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، دکتر صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر احمدی معاونت همگانی و فرهنگی وزارت ورزش و جوانان،دکتر اکبری سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی و دیگر اعضا شورا برگزار شد.

روستاها؛بالاترین پتانسیل برای کشف استعدادهای ورزش های رزمی کشور

طی نشستی مابین عباسعلی اکبری سرپرست فدراسیون روستایی و بازی های بومی محلی و یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی در خصوص رشد و توسعه ورزش های رزمی در سطح روستاهای کشور جهت انعقاد تفاهم نامه و همکاری های دوجانبه توافقاتی صورت گرفت.

دیدار بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال و اکبری سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی

بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال و اکبری سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی در مورد حذف حق رای فدراسیون روستایی در مجمع فدراسیون فوتبال گفتگو کردند.

سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی از برگزاری انتخابات این فدراسیون در ۱۰ دی خبر داد.

عباسعلی اکبری درباره برگزاری انتخابات فدراسیون ورزش روستایی، گفت: پس از صدور مجوز از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا وزارت ورزش برای برگزاری مجامع انتخاباتی فدراسیون‌های ورزشی، تکلیف انتخابات فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی نیز مشخص شد.

بیمه پزشکی ورزشی تنها بخشی از عملکرد فدراسیون روستایی است

سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی، گفت: بیمه ورزشی بیش از صد هزار نفر از قشر روستایی کشور توسط فدراسیون یکی از مهمترین دستاوردهای چند سال اخیر ورزش کشور است

اکبری برای احقاق حق روستائیان به اساسنامه جدید رای نداد

مجمع عمومی فدراسیون فوتبال برای تایید اساسنامه مورد تایید فیفا صبح روز (شنبه 8 آذرماه) در محل هتل آکادمی فوتبال به صورت آنلاین برگزار شد.در این مجمع «مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش و جوانان، «حیدر بهاروند» سرپرست فدراسیون فوتبال، «مهدی محمدنبی» دبیرکل فدراسیون فوتبال و «مهدی تاج» رییس اسبق فدراسیون و نایب رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا حضور دارند و دکتر اکبری سرپرست فدراسیون ورزش روستایی کشور به همراه ۶۵ عضو دیگر مجمع به صورت وبینار حضور داشتند.

هیچ چیز جز، شهادت پاداش مجاهدان فی سبیل الله نیست

دکتر عباسعلی اکبری سرپرست فدراسیون ورزش روستایی وبومی و بومی و محلی کشور طی پیامی ضمن محکوم کردن ترور ناجوانمردانه شهید محسن فخری نژاد، عروج ملکوتی ایشان را به محضر مقام معظم رهبری و ملت شهید پرور ایران اسلامی تسلیت گفت.

فعلا شرایط برگزاری انتخابات فدراسیون روستایی را نداریم/ورزش در روستاها متوقف نشده است

سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی با بیان این که به خاطر کرونا شرایط لازم برای برگزاری انتخابات این فدراسیون فراهم نیست، گفت: برای برگزاری انتخابات تابع سیاست وزارت ورزش و ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم.

تمامی اماکن، سالنها و فعالیت های ورزشی در سراسر استان بوشهر از اول آذرماه تعطیل شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر اعلام کرد: بنا به تصمیم ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا و به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تمامی اماکن، سالنها و فعالیت های ورزشی در سراسر استان از اول آذرماه به مدت دو هفته تعطیل می باشد.

تعطیلی تمامی اماکن ورزشی شهرستان دشتستان از اول آذرماه

علی محمد کمارج حاجی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان اعلام نمود که بنا به تصمیم ستاد ملی و استانی و جلسه ستاد شهرستانی مقابله با کرونا؛تمامی اماکن، سالنها ، زمین های چمن طبیعی و مصنوعی ، باشگاه های خصوصی و دولتی ، خانه های ورزش روستایی و هرگونه فعالیت های ورزشی در اماکن دولتی و خصوصی در سراسر شهرستان دشتستان از اول آذرماه تعطیل می باشد

اطلاعیه وزیر ورزش مبنی بر اعمال محدودیت‌ها برای قطع زنجیره کرونا

وزیر ورزش و جوانان برای قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا و دستور رئیس‌جمهور محترم مبنی بر اعمال محدودیت‌ها در این راستا، اطلاعیه‌ای صادر کرد.‌

هفته بسیج مبارک باد

بسیج تندیس پایداری و رمز جاوید مبارزه ومخاصمه با بیدادگرانند و نام طوفانی آن , حجم پوشالی سکوت و سازش را به فریادی عصیانگر علیه زورمداران تاریخ مبدل کرد.