پنجشنبه دهم فروردین ماه

خبرها

اعلام روزشمار هفته تربیت بدنی و ورزش از سوی وزارت ورزش توسط معاون وزیر ورزش و جوانان

هفته تربیت بدنی از 26 مهرماه آغا و تا 2 آبان ماه ادامه خواهد داشت.

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر طی پیامی هفته تربیت بدنی و ورزش را به جامعه ورزش استان تبریک گفت.

22 خانه ورزش روستایی درسطح استان بوشهر تجهیز شد

طی مراسمی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش22 خانه ورزش روستایی در سطح استان بوشهر تجهیز شد.

خانه‌های ورزش روستایی در شهرستان کنگان توسعه یابد

فرماندار کنگان گفت: به منظور توسعه نشاط و سلامتی، خانه‌های ورزش روستایی در شهرستان کنگان توسعه یابد.

افتتاح ۴۵۰ خانه ورزش روستایی در هفته تربیت بدنی

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی گفت: در هفته تربیت بدنی 450 خانه ورزش روستایی افتتاح و به بهره برداری می رسد و این رقم تا پایان سال 99 به یک هزار و 150 خانه ورزش روتایی و تا پایان فعالیت دولت تدبیر این تعداد خانه ورزش روستایی به 7 هزار و پانصد خانه ورزش روستایی خواهد رسید.

اهدای ابلاغ رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان البرز

به گزارش روابط عمومی،پیش از ظهر امروز دکتر اکبری سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی ابلاغ ریاست هیات استان البرز را به مجید رضاخانی اهدا کردند.

پیام تسلیت به‌مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی به عاشقان و رهپویان راستین حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع)

🏴پیام تسلیت به‌مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی به عاشقان و رهپویان راستین حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) ▪️اربعین روز ظهور حقیقت ایمان به زیارت مقدس سیّدالشهدا(ع) است. روزی که اربعین روز ظهور حقیقت ایمان به زیارت مقدس سیّدالشهدا(ع) است. روزی که دوستداران حسینی و دل‌سوختگان زینبی در سوگ چهلمین روز از عزای مولای خود؛ در مسیر کربلا هم‌گام شوند تا بتوانند با چشم دل، محبوب خویش را زائر باشند.

رضاخانی سکاندار جدید هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان البرز شد.

به گزارش روابط عمومی، پیش از ظهر امروز مجمع انتخاباتی رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی استان البرز با حضور دکتر اکبری سرپرست فدراسیون ورزش روستایی، جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان البرز و برخی از روسای هیئت‌های ورزشی استان برگزار شد.

پیام تبریک سرپرست فدراسیون ورزش روستایی به مناسبت روز ملی روستا و عشایر

به گزارش روابط عمومی ،عباسعلی اکبری سرپرست فدراسیون در پیام خود آورده است : به منظور پاسداشت روستائیان و فرهنگ غنی روستائی پانزدهم مهرماه هرسال در تقویم رسمی جمهوری اسلامی، توسط شورای فرهنگ عمومی کشور به عنوان روز ملی روستا و عشایر تصویب و ثبت شده است

وزیر ورزش با تشکیل کمیته ورزش روستایی در فدراسیون‌های تخصصی موافقت کرد.

عباسعلی اکبری» سرپرست فدراسیون ورزش‌ روستایی و بازی‌های بومی و محلی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: ورزش روستایی ظرفیت‌های زیادی برای پرورش نخبگان و قهرمان پروری دارد اما فدراسیون به خاطر برخی از مشکلات و بودجه‌ای که در اختیار دارد امکان توسعه کامل ورزش در ۳۰ درصد مناطق کشور را ندارد. لذا برای حل این مشکل رایزنی با «عبدالحمید احمدی» معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی انجام دادیم تا بتوانیم با کمک فدراسیون‌های تخصصی توسعه ورزش در روستاها را بیش از پیش دنبال کنیم

تا کنون ۵ هزار خانه ورزش روستایی با تلاش های دولت تدبیر و امید احداث شده است.

عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در نشست مسئولان ورزش کشور با دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور:

در دولت تدبیر و امید بالغ بر ۳۵۰۰ خانه روستایی ساخته شده است

وزیر ورزش و جوانان گفت: سیاست وزارت ورزش رونق دادن به ورزش در روستاها با ساخت خانه‌های روستایی است و در دولت تدبیر و امید بالغ بر ۳۵۰۰ خانه روستایی ساخته شده است.

مراسم اعزام تجهیزات ورزشی برای تجهیز 50 خانه ورزش روستایی استان اصفهان

مراسم اعزام تجهیزات ورزشی برای تجهیز 50 خانه ورزش روستایی استان اصفهان روز گذشته و همزمان با هفته دفاع مقدس در گلستان شهدای اصفهان برگزار شد. در این مراسم که با حضور فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان، مدیرکل ورزش و جوانان استان، رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان و مسئولان هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی استان برگزار شد، تجهیزات ورزشی از سوی این هیئت برای خانه‌های ورزش روستایی ارسال شد.

مرحله سوم آیین تجهیز و راه اندازی خانه های ورزش روستایی در استان ایلام

مرحله سوم آیین تجهیز و راه اندازی خانه های ورزش روستایی در استان ایلام به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور دکتر اکبری سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی،مظفر علیشاهی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان ،شفیعی رئیس هیات و دیگر مسئولین برگزار شد.

سرانه فضای ورزشی استان به اندازه 15 سال گذشته رشد داشته است

صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در آئین رونمایی از ورزش زوران به ارائه گزارشی از رشد زیرساخت های ورزشی در این استان پرداخت و گفت: طی دو سال گذشته با مجموعه اقداماتی که انجام داده ایم، سرانه فضای ورزشی استان به اندازه 15 سال گذشته رشد داشته است.

آیین رونمایی از ورزش زوران

آیین رونمایی از ورزش زوران با حضور دکتر اکبری سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی ، رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه بهروش رییس هیات استان و روسای هیات های بومی محلی پنج استان همدان، کردستان، لرستان، ایلام و خوزستان با مرکزیت کرمانشاه برگزار شد.

جامعه ورزش در دوران دفاع مقدس پنج هزار شهید تقدیم انقلاب کرد

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان نقش جامعه ورزش کشور در دفاع مقدس را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: حاصل حضور درخشان جامعه ورزش در هشت سال دفاع مقدس، پنج هزار شهید ورزش است که به آن‌ها افتخار می‌کنیم.

فرا رسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس گرامی باد

دفاع مقدس مظهر حماسه است،مظهر معنویت و دینداری است ، مظهر آرمان خواهی است ، مظهر ایثار و از خودگذشتگی است ، مظهر ایستادگی ،پایداری و مقاومت و مظهر تدبیرو حکمت است. مقام معظم رهبری