پنجشنبه دهم فروردین ماه

خبرها

پیام تسلیت

🏴 فرا رسیدن ماه محرم و ایام عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) تسلیت باد

تجهیز 11 خانه ورزش روستایی در استان

با حضور مسئولین استانی 11 خانه ورزش روستایی تاسیس شد.

تجهیز 11 خانه ورزش روستایی در استان

با حضور مسئولین استانی 11 خانه ورزش روستایی تاسیس شد.

گزارش تصویری مجمع عمومی فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی

مجمع عمومی فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی روز شنبه ۲۵ مردادماه در سالن فارسی کمیته ملی المپیک برگزار شد.

دکتر اکبری: اجازه ندادیم کرونا باعث تعطیلی برنامه های فدراسیون شود

به گزارش روابط عمومی،دکتر اکبری در روز مجمع عمومی فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی که در سالن فارسی کمیته ملی المپیک برگزار شد به ارائه گزارشی از عملکرد خود درسمت سرپرستی این فدراسیون پرداخت.

به مناسبت سالگرد بازگشت آزادگان سلحشور به کشور

بی شک ۲۶ مردادماه برگ زرینی در تقویم افتخارات کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران هست،که بیانگر رشادت،پایداری،ایثارگری جوانمردانیست که در ردای دفاع از ناموس و وطن در چنگال اهریمن گرفتار بودن. سالروز ورودتان شما آزادگان به میهن عزیزمان ایران بر شما ایثارگر بی ادعا و مخلص تبریک عرض میکنم امیدوارم در زیر پرچم امام زمان (عج)همیشه موفق و پیروز باشید.ان شاءالله

ثبت نام ۱۰ نفر در انتخابات فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی

به گزارش روابط عمومی،روز گذشته ثبت‌نام از نامزدهای ریاست فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی به پایان رسید و ۱۰ نامزد برای این پست اعلام آمادگی کردند

مجمع عمومی سالانه فدراسیون ورزش ر وستایی و بازیهای بومی محلی به صورت وبینار برگزار شد.

مجمع عمومی سالانه فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی، صبح امروز (شنبه25 مرداد ماه) با حضور احمدی معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، خسروی مدیر کل دفترامور مشترک، فرخی نماینده کمیته ملی المپیک ، عباسعلی اکبری سرپرست فدراسیون ورزش روستایی، دهقان سرپرست امور دبیری فدراسیون و مستجاب الدعوه معاون مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی وزارت ورزش وجوانان در سالن اجتماعات آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

وزارت ورزش برای برگزاری سریعتر انتخابات فدراسیون بازی‌های بومی-محلی در تلاش است

حسین دهقان در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به حضورش در سمت سرپرست دبیری فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی اظهار داشت: من از طرف وزارت ورزش و جوانان مامور هستم تا با همکاری «عباسعلی اکبری» سرپرست فدراسیون مقدمات برگزاری انتخابات ریاست این فدراسیون را فراهم کنیم. تا زمانی که رییس جدید مشخص شود در این ماموریت هستم و پس از آن رییس جدید فدراسیون در زمینه ماندن یا انتخاب فرد دیگر برای دبیری تصمیم خواهد گرفت.

دال‌پلان؛ بازی با ابزار دفاعی گذشتگان

بازی‌ «دال‌پلان» یکی از سرگرمی‌های مناطق روستایی - عشایری است که برخی قدمت آن را به زمانی نسبت می‌دهند که سنگ به عنوان یک ابزار دفاعی برای برخی از افراد به شمار می‌رفت.

در مراسمی از سوی فدراسیون ورزش روستایی از خبرنگاران حوزه ورزش کشور تجلیل بعمل آمد

به گزارش روابط عمومی، مراسم گرامیداشت روز خبرنگار با حضور تعدادی از خبرنگاران بخش های مختلف خبری در محل دفتر فدراسیون برگزار و از خبرنگاران تقدیر بعمل آمد.

عید سعید غدیرخم مبارک

حلول عید ولایت و امامت را که به شکرانه‌ی تکمیل دین و تتمیم نعمت همگان با عرشیان و فرشیان است، محضر همه شیعیان جهان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

روز خبرنگار مبارک باد

فرارسیدن ۱۷ مرداد ماه که در تقویم به نام روز خبرنگار مزین شده فرصت مغتنمی برای ارج نهادن به تلاش خبرنگارانی است که خاضعانه و بی ادعا همچون چراغی روشن و هدایت گر در جامعه به شناخت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف پرداخته و با هدف روایت حقایق، بیرق آگاهی بخشی را بر دوش کشیده و در راستای پاسداری ‌و حراست از اندیشه‌ها از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کنند. ‌‎‌

احمد کشوری برای چهار سال سکاندار هیات ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی استان قم شد

با حضور اکبری سرپرست فدارسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی، منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان و اعضاء مجمع انتخاب ریاست هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان قم برگزار و احمد کشوری با کسب 14 رای برای چهار سال به عنوان رئیس هیات انتخاب شد.

مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی،محلی

با توجه به شیوع ویروس کرونا ودر گیری تعداد زیادی از استانها با این ویروس مجمع سالیانه فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی به صورت غیر حضوری و از طریق سیستم وبینار در روز شنبه مورخ ۱۳۹۹/۵/۲۵ راس ساعت ۱۰ صبح بر گزار می گردد.

دیدار رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان با دکتر اکبری

به گزارش روابط عمومی، بعداز ظهر روز گذشته دکتر سید کریم حسینی نماینده مردم شهرستان اهوازدر مجلس شورای اسلامی و رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان خوزستان با دکتر عباسعلی اکبری در محل فدراسیون دیدار کردند.

دیدار روسای هیاتهای دو استان چهار محال و بختیاری و مرکزی با سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی

به گزارش روابط عمومی،اسدی رییس هیات ورزش روستایی چهار محال و بختیاری و عشوری رییس هیات ورزش روستایی استان مرکزی ، با حضور در محل فدراسیون با دکتر عباسعلی اکبری سرپرست جدید فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی ، دیدار و گفتگو نمود.

جلسه سرپرست فدراسیون با مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و اعضای هیات علمی پژوهشکده وزارت میراث فرهنگی

به گزارش روابط عمومی،پیش از ظهر امروزجلسه ای با حضور دکتر اکبری سرپرست فدراسیون، سطوتی مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان،اعضای هیات علمی پژوهشگاه میراث فرهنگی و مردم شناسی وزارت میراث فرهنگی و گردشگری آقایان دکتر گودرزی ،دکتر سجودی و دکتر حسن زاده برگزار شد.

دیدار اعضای انجمن کشتی با چوخه کشور با دکتر اکبری

به گزارش روابط عمومی، اعضای انجمن چوخه کشور آقایان قائمی،قاسم زاده و کلاته با دکتر اکبری سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی دیدار و گفتگو کردند.

عید قربان مبارک

فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی ، فرا رسیدن عید سعید قربان را به تمام مسلمین جهان تبریک و تهنیت عرض می‌نماید و آرزوی قبولی طاعات و عبادت همه عابدین در این روز عزیز را دارد.

سرپرست انجمن گورش کشور منصوب شد

به گزارش روابط عمومی؛طی حکمی از سوی عباسعلی اکبری سر پرست فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی رضا محمد به عنوان سرپرست انجمن گورش فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی، محلی » منصوب شد

سر پرست فدراسیون نگاه خوبی به توسعه ورزش روستایی دارند

به گزارش روابط عمومی، شفیعی رییس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان ایلام باحضور در محل فدراسیون با عباسعلی اکبری سرپرست فدراسیون دیدارکرد.

سرپرست دبیری فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی منصوب شد

به گزارش روابط عمومی،حسین دهقان از سوی عباسعلی اکبری سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی به سمت سرپرست دبیری فدراسیون منصوب گردید.

دومین دوره آیین تجهیز خانه های ورزش روستایی استان ایلام برگزار شد.

در این‌مراسم که با حضور علی شایی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان ، کریمی معاون امور ورزش، شفیعی رئیس هیات استان،کرمشاهی مسئول دفتر هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استانداری ،طهماسبی مسئول دفتر امور فرهنگی و اجتماعی استانداری،دهیاران و روسای هیات شهرستانها برگزار شد

فضای ورزش روستایی قم ۱۹ هزار مترمربع افزایش یافته است

مدیرکل ورزش و جوانان قم گفت: در دولت تدبیر و امید، با بهره‌برداری از ۸۸ طرح، زیرساخت‌های ورزشی در روستاهای قم ۱۹ هزار و ۱۶۸ مترمربع افزایش یافت.