پنجشنبه دهم فروردین ماه

خبرها

ابوالفضل داوطلب، برای چهار سال سکاندار هیات ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی استان خراسان جنوبی شد

با حضور اکبری سرپرست فدارسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی، عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان استان و اعضاء مجمع انتخاب ریاست هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی خراسان جنوبی برگزار و ابوالفضل داوطلب با کسب ۱۰ رای از ۱۶ رای برای چهار سال به عنوان رئیس هیات انتخاب شد.

افتتاح ۲۷ خانه ورزش روستایی در استان خراسان جنوبی

با حضور اکبری سرپرست فدراسیون روستایی و بازی های بومی ومحلی کشور، عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان استان ، مسئولین استانی و شهرستانی در دومین کاروان نشاط و امید ، تجهیزات تعداد ۲۷ خانه ورزش روستایی به سراسر استان ارسال شد.

دیدار مدیر کل دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان با سرپرست فدراسیون ورزش روستایی

دکتر سطوتی مدیرکل دفتر امور فرهنگی و سر کار خانم رجبی و انصاری از دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان ضمن حضور در فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی با عباسعلی اکبری سر پرست این فدراسیون دیدار و گفتگو کرد.

مجمع انتخابات هیات ورزش روستایی وبازیهای بومی محلی خراسان جنوبی برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی، مجمع انتخابات هیات ورزش روستایی وبازیهای بومی محلی خراسان جنوبی روز دوشنبه 30 تیرماه با حضور عباسعلی اکبری سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی و رییس مجمع ، حسن عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان استان و نایب رییس مجمع و دیگر اعضای مجمع در محل سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان استان بر گزار خواهد شد.

افتتاح زمین چمن مصنوعی روستای بندان شهرستان نهنبدان

وزیر ورزش و جوانان با سفر به شهرستان مرزی نهبندان سالن ورزشی چند منظوره بانوان یاس نبی و سالن سقف کوتاه سپهبد شهید سلیمانی را افتتاح کرد.

در روستاهای مرزی و جامعه عشایری استعدادهای بالقوه‌ای وجود

وزیر ورزش و جوانان که به استان خراسان جنوبی سفر کرده اند در خصوص استعدادیابی گفتند: در روستاهای مرزی و جامعه عشایری استعدادهای بالقوه‌ای وجود دارد که باید زمینه شناسایی آنان فراهم شود.

افتتاح چمن مصنوعی روستای موسویه شهرستان قائنات

همزمان با سفر وزیر ورزش و جوانان به استان خراسان جنوبی دکتر احمدی،معاون فرهنگی وتوسعه ورزش چمن مصنوعی روستای موسویه شهرستان قائنات را افتتاح کرد

کودکان و بازی‌های بومی‌محلی

تکنولوژی‌های وارداتی در حالی دنیا پرجنب‌و جوش کودکان را از نشاط خالی کرده است که برخی از کارشناسان برای گریز از این مشکل احیا و توسعه بازی‌های بومی و محلی را پیشنهاد می‌کنند.

دیدار علی خاوری با عباسعلی اکبری سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی

به گزارش روابط عمومی، علی خاوری سرپرست هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان لرستان با عباسعلی اکبری سرپرست فدراسیون در محل فدراسیون دیدار و گفتگو کردند.

اهدای لوح سپاس و تقدیر از جلیل خدایی رییس اسبق هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی،عباسعلی اکبری سرپرست فدراسیون در مجمع انتخابات هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی آذربایجان شرقی با اهدای یک لوح سپاس از تلاش‌های جلیل خدایی ، تقدیر کرد.

پیام تسلیت

⚫️انا لله و انا الیه راجعون با کمال تاسف و تاثر ، متاسفانه با خبر شدیم جناب آقای دکتر علیرضا خسروی، مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های وزارت ورزش و جوانان ، در غم از دست دادن مادر همسر خود سوگوار شدند.

هفته مبارزه با مواد مخدر

هفته مبارزه با مواد مخدر گرامی باد اعتیاد به مواد مخدر بر باد دادن ثروت ملی و انسانی یک ملت است . هفته مبارزه با مواد مخدر گرامی باد.

میلاد با سعادت امام رضا(ع) مبارک باد

میلاد هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام رضا (ع ) برعاشقان طریقش مبارک باد.

امیدوارم به زودی شاهد حضور ورزشکاران مستعد روستایی و عشایری در مسابقات بین المللی باشیم

ابراهیم فیروزی نائب رئیس مجمع انتخاباتی هیأت ورزش روستایی وبازیهای بومی و محلی گفت: به لطف خدا و تلاش مجموعه جدید، بزودی شاهد آن باشیم که استعدادهایی از روستاها شناسایی شده و برای بازی های آسیایی و مسابقات بین المللی رشد و پرورش داده شود .

باید به سمتی برویم که بازیهای بومی و محلی را وارد عرصه مسابقات جهانی و المپیک کنیم

مجمع انتخاباتی هیأت ورزش روستایی و بازیهایی بومی و محلی آذربایجان شرقی به ریاست اکبری سرپرست فدراسیون و با حضور فیروزی معاون ورزشی اداره کل و نائب رئیس مجمع روز چهارشنبه یازدهم تیرماه در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد و احمد حاجی محمدی موفق شد با کسب 13 رای از مجموع 16 رای به مدت 4 سال ریاست این هیأت را به عهده بگیرد.

با کسب 13 رای احمد حاج محمدی به عنوان رییس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی آذربایجان شرقی انتخاب شد

مجمع انتخاباتی هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی آذربایجان شرقی از ساعت ۱1 امروز پس از پخش آیاتی از قرآن کریم و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران در سالن اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با حضورفیروزی معاون اداره کل ورزش و جوانان استان، عباسعلی اکبری سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی و رییس مجمع و سایر اعضای مجمع برگزار شد.

بدرقه کاروان تجهیزات اهدایی خانه های ورزش پایگاه های بسیج محله زینبیه ، دارک ، حصه

به مناسبت دهه مبارک کرامت، آئین ارسال تجهیزات خانه های ورزش پایگاه های بسیج محله زینبیه اصفهان با حضور حسین زیبایی معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان، وحید رجبی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران، مهدی اسدی رئیس و علی صفایی دبیر هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان اصفهان در ورودی مجموعه ورزشی پیروزی برگزار گردید.

فراخوان انتخاب رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان البرز

به گزارش روابط عمومی، ثبت نام از متقاضیان احراز تصدی هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان البرز از روز شنبه14 تیرماه آغاز و تا روز شنبه 21 تیرماه ماه ادامه خواهد داشت.

همزمان با دهه کرامت 5 خانه ورزش روستایی در استان تهران تجهیز و افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی، مراسم بدرقه تجهیزات ورزشی برای 5 خانه ورزش در روستاهای استان تهران با حضور مهندس داورزنی رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی برگزار شد.

پیام تبریک فدراسیون ورزش روستایی به مناسبت تولد رادیو ورزش

سالروز تولد رادیو ورزش را به جناب میرحسینی مدیر محترم رادیو ورزش تبریک می گوییم

مجمع انتخابات هیات ورزش روستایی وبازیهای بومی محلی آذربایجان شرقی برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی، مجمع انتخابات هیات ورزش روستایی وبازیهای بومی محلی آذربایجان شرقی روز چهار شنبه ۱۱ تیرماه از ساعت 11 صبح با حضور عباسعلی اکبری سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی و رییس مجمع ، ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان و نایب رییس مجمع و دیگر اعضای مجمع در محل سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان استان بر گزار خواهد شد.

توزیع تجهیزات ۱۸ خانه ورزش روستایی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر

به گزارش روابط عمومی، با حمایت شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، تعداد ۱۸ خانه ورزش روستایی در ۱۳ شهرستان محروم استان کرمان تجهیز شد.

یاد و خاطره شهدای هفتم تیر گرامی باد

هفتم تیر ماه سال ۱۳۶۰ یادآور خاطرات تلخ و غم انگیز فاجعه تروریستی است که در آن بار دیگر ایران عزیز اسلامی قربانی خشونت‌های منافقین کوردل و ایادی استکبار شد؛ کینه توزان منافق در همان روزهایی که انقلاب اسلامی در ابتدای مسیر بود با اقدام تروریستی شهادت مظلومانه آیت الله محمد بهشتی و ۷۲ تن از یاران با وفایش و خالص‌ترین یاران امام خمینی (ره) را رقم زد گرامی باد.

با حضور سرپرست جدید فدراسیون ورزش روستایی شاهد تحولات بنیادی در حوزه ورزش روستایی خواهیم بود.

محمود علیزاده رییس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی سمنان ، با حضور در محل فدراسیون با دکتر عباسعلی اکبری سرپرست جدید فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی ، دیدار و گفتگو نمود.

فرا رسیدن دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه و روز دختر

آغاز دهه کرامت، سخن از ولادت بانویی است که با قدم‏های پر حیاتش، به سرزمین کویری قم، حیات بخشید و در رگ ایرانیان، خون حمایت از ولایت را جاری ساخت. فرا رسیدن دهه کرامت تجلی روزهایی از جشن نور و معنویت، پیام آور جشن و شادی و تداعی کننده رحمت و کرامت خاص پروردگار متعال نسبت به مردم ولایتمدار ایران است

اهدای ابلاغ رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان اردبیل

به گزارش روابط عمومی فدراسیون،عباسعلی اکبری در حکمی انتصاب علی تقی زاده را به عنوان رییس هیات ورزش روستایی استان اردبیل به وی ابلاغ کرد .

با همدلی، حمایت و اتحاد همانند 41 سال گذشته بحران‌ها را پشت‌سر خواهیم گذاشت

وزیر ورزش و جوانان گفت: سلامتی مردم و ورزشکاران در اولویت قرار دارد ولی مسئولیت برگزاری مسابقات و چگونگی و زمان و ضوابط آن با فدراسیون‌های ورزشی است.

برگزاری جام خوشه چین و توسعه و تجهیز خانه های ورزش روستایی از برنامه های همگانی کردن ورزش در حوزه روستایی است

معاون امور فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در نشست روسای فدراسیون های ورزشی، اقدامات صورت گرفته برای توسعه خانه های روستایی، همکاری مجموعه ورزش در کمک مومنانه، تداوم آثار برگزاری جام خوشه چین میان روستائیان، اجرای پویش ورزش در خانه در دوره قرنطینه را بخشی از اقدامات صورت گرفته در این معاونت اعلام کرد که با تعامل خانواده بزرگ ورزش صورت گرفته است.

مرحله سوم اعتبارات تخصیصی به فدراسیون های ورزشی پرداخت میشود

معاون توسعه مدیریت و منابع در نشست مشترک روسای فدراسیونهای ورزشی با وزیر ورزش و جوانان از پرداخت مرحله سوم اعتبارات تخصیصی به فدراسیون های ورزشی خبرداد.

حضور عباسعلی اکبری سرپرست فدراسیون درجلسه وزیر ورزش با روسای فدراسیون های ورزشی

جلسه وزير ورزش و جوانان و رئيس كميته ملي المپيك با روساي فدراسيون هاي ورزشي با حضور دكتر عباسعلی اکبری سرپرست فدراسيون ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی در سالن سلمان فارسي آكادمي ملي المپيك برگزار شد