پنجشنبه دهم فروردین ماه

خبرها

دیدار مهدی اسدی با عباسعلی اکبری سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی

به گزارش روابط عمومی، دیدار مهدی اسدی رییس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان اصفهان با عباسعلی اکبری سرپرست فدراسیون در تهران انجام شد.

لزوم توجه به توسعه ورزش روستایی

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود مسائل و مشکلات فراوان در عرصه ورزش بر لزوم استفاده از ظرفیت جوانان و پیشکسوتان در راستای ایجاد تحول در ورزش شهرستان اردکان تأکید کرد.

برپایی جشنواره ورزشی "دا "ویژه زنان و دختران روستایی

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان جشنواره فرهنگی ورزشی "دا" را یکی از هشت طرح ملی ورزش زنان دولت تدبیر و امید برشمرد .

دیدار روسای هیاتهای دو استان کردستان و اردبیل با سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی

هوشنگ امینی رییس هیات ورزش روستایی کردستان و علی تقی زاده رییس هیات ورزش روستایی استان اردبیل ، با حضور در محل فدراسیون با دکتر عباسعلی اکبری سرپرست جدید فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی ، دیدار و گفتگو نمود.

پیام سرپرست فدراسیون ورزش روستایی به مناسبت روز بزرگداشت فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای

عباسعلی اکبری سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی در پیامی، با گرامیداشت هفدهم شوال، سالروز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای بیان کرد: مایه مباهات جامعه ورزش است که امروزه فرهنگ پهلوانی با نام و یاد مولای متقیان علی (ع)، پهلوان راستین تاریخ بشریت، قداست و حرمت یافته و الگوی واقعی بشری فراروی ورزشکاران و جوانمردان معاصر قرار گرفته است

سرپرست هيات ورزش روستايي و بازیهای بومی محلی استان خراسان جنوبی منصوب شد

عباسعلی اکبری سرپرست فدراسيون محسن قطبی را بعنوان سرپرست هيات ورزش روستايي وبازیهای بومی محلی خراسان جنوبی منصوب كرد . به گزارش روابط عمومي در اين حكم آمده است بنابه پيشنهاد اداره كل ورزش و جوانان استان ، بعنوان سرپرست هيات ورزش روستايي منصوب مي شويد لازم است ضمن هماهنگي نسبت به بر گزاري مجمع عمومي تا 3 ماه آينده اقدام نماييد .

توسعه ورزش همگانی نیاز به تغییر نگرش و فرهنگ دارد

عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در نخستین جلسه شورای ورزش همگانی کشور گفت: توسعه ورزش همگانی نیازمند تغییر نگرش و فرهنگ است واین تغییر نگرش باید از دوره خردسالی مورد توجه قرار بگیرد

ترویج ورزش همگانی علاوه بر تحقق سلامتی باعث استعدادیابی و پیشرفت ورزش قهرمانی می‌شود

وزیر ورزش و جوانان، ورزش همگانی را یک مقوله فرهنگی دانست و با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، ایجاد اشتیاق به ورزش، روح ورزشکاری و ورزش خواهی در بین مردم را مورد توجه و تاکید قرار داد.

فرامرزیان: رسالت اصلی وزارت ورزش و جوانان توسعه ورزش همگانی است

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: هدف اصلی این وزارتخانه توسعه ورزش همگانی است و بخشی از اعتبارات تخصیصی حوزه قهرمانی برای ورزش همگانی هزینه می‌شود.

ترویج ورزش همگانی علاوه بر تحقق سلامتی باعث استعدادیابی و پیشرفت ورزش قهرمانی می‌شود

وزیر ورزش و جوانان، ورزش همگانی را یک مقوله فرهنگی دانست و با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، ایجاد اشتیاق به ورزش، روح ورزشکاری و ورزش خواهی در بین مردم را مورد توجه و تاکید قرار داد.

عباسعلی اکبری:شاهد تغییر و تحول جدی‌تری در حوزه توسعه ورزش همگانی خواهیم بود

جلسه شورای عالی ورزش همگانی کشور با ریاست دکتر مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در ساختمان شماره یک وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

از فاصله‌گذاری اجتماعی تا پیوندسازی اجتماعی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، سازمان ملل از همه فعالان عرصه سلامت خواست که در این روز را گرامی دارند. این قطعنامه در تاریخ 12 آوریل 2018 در 72جلسه مجمع عمومی سازمان ملل مورد بحث قرار گرفت که با توافق 193 کشور عضو تصویب شد . در ایران هم سالروز جهانی دوچرخه سواری با مشارکت فدراسیون دوچرخه سواری ، ،وزارت ورزش ، شهرداری ها و فعالان عرصه محیط زیست گرامی داشته می‌شود.

تجهیز 13 خانه ورزش در روستاهای استان ایلام

به گزارش روابط عمومی، مراسم تجهیز و راه اندازی ۱۳‌خانه ورزش روستایی در استان ایلام روز 13 خرداد ماه با حضور دهیار ها و روسای شهرستانها برگزار شد.

سرپرست فدراسیون روستایی: بازی‌های بومی میراث ملی هستند

به گزارش روابط عمومی و به نقل از خبرگزاری ایرنا، سرپرست فدراسیون ورزش‌ روستایی و بازی‌های بومی محلی گفت: برنامه خود را برای توسعه بازی‌های محلی و سنتعی به عنوان میراث فرهنگی به کار خواهم گرفت اما قصد شرکت در انتخابات را ندارم.

پیام تسلیت فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی به مناسبت رحلت جانسوز رهبر بزرگ انقلاب خمینی (ره)

سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد بر ملت شریف و متعهد ایران اسلامی تسلیت و تعزیت باد.

دیدار دبیر کل فدراسیون جهانی چوخه با سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی

به گزارش روابط عمومی،محمدرضا ابراهیم آبادی دبیرکل فدراسیون جهانی چوخه و قهرمان چوخه کشور، با حضور در محل فدراسیون با دکتر عباسعلی اکبری سرپرست جدید فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی ، دیدار و گفتگو نمود.

انتصاب سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی

🖋 وزیر ورزش و جوانان در حکمی عباسعلی اکبری را به عنوان سرپرست فدراسیون ورزش روستایی وبازی های بومی و محلی منصوب کرد.

پیام تبریک

فرارسیدن سوم خرداد "روز آزادسازی خرمشهر" را به تمامی مردم ایران مبارک باد

رئیس هیات روستایی و بازی های بومی و محلی استان اردبیل انتخاب شد

علی تقی زاده با کسب ۸ رای به مدت چهار سال سکان هدایت هیات ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی و محلی استان اردبیل را بر عهده گرفت.