پنجشنبه دهم فروردین ماه

خبرها

رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی ، محلی شهرستان دشتی منصوب شد

رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی استان بوشهر در حکمی عبدالحسین برزگری را به عنوان رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی شهرستان دشتی منصوب کرد .

افغانستان قهرمان مسابقات بین‌المللی کشتی گورش در گنبدکاووس شد

تیم افغانستان با کسب ۴۳ امتیاز در مجموع تیمی توانست در مسابقات بین‌المللی کشتی گورش یادواره سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی به میزبانی گنبدکاووس بالاتر از ایران، ترکمنستان و آذربایجان بر روی سکوی قهرمانی قرار گیرد.

مسابقات بین المللی کشتی سنتی گورش

به گزارش روابط عمومی،مسابقات بین المللی کشتی سنتی گورش با شرکت 7 تیم به میزبانی استان گلستان شهرستان گنبدکاووس در تاریخ 25 لغایت 27 دیماه برگزار خواهد شد.

نائب رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی ، محلی استان بوشهر در سمت خود ابقا شد

فاطمه بشیری مجدداً به عنوان نائب رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی ، محلی استان بوشهر انتخاب شد .

دومین المپیاد ورزش روستایی شهرستان بوشهر برگزار شد

نایب رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان بوشهر گفت : دومین المپیاد ورزش روستایی شهرستان بوشهر به همت و تلاش هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان و دهیاری و شورای اسلامی روستای دویره , زیر نظر اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهرو بخشداری مرکزی شهرستان در روستای دویره برگزار شد .

سرپرست هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی ، محلی شهرستان عسلویه منصوب شد

رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی استان بوشهر در حکمی آذر دولاب ، را به عنوان سرپرست هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی شهرستان عسلویه منصوب کرد .

پیام تسلیت مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر طی پیامی از طرف جامعه ورزش استان بوشهر شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

دومین المپیاد ورزش روستایی شهرستان بوشهر برگزار می شود

نایب رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان بوشهر گفت : دومین المپیاد ورزش روستایی شهرستان بوشهرانتخابی المپیاد استانی در روز جمعه سیزده دی ماه ساعت هشت صبح در روستای دویره برگزار می گردد .

پیام تسلیت

متاسفانه با خبر شدیم دکتر جعفری ریاست فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی کشور در سوگ از دست دادن پدر همسر گرامی خود نشسته اند،ضمن عرض تسلیت به برادر ارزشمندانمان برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر از درگاه پروردگار خواستاریم.

پیام تسلیت به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام سردار سلیمانی

شهادت سردار رشید و پرافتخار اسلام و ایران، حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس و از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران را به محضر شریف حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری، خانواده معظم شهدا، ملت شهیدپرور ایران اسلامی بویژه یاران و خانواده معزز این سردار پرافتخار و تمامی آزادگان جهان تبریک و تسلیت عرض می نماییم.

دومین جلسه کار گروه میراث فرهنگی ناملموس در بخش ورزشی

دومین جلسه کار گروه میراث فرهنگی ناملموس در بخش ورزشی در دفتر معاونت فرهنگی و ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با حضور دکتر احمدی،دکتر جعفری و دیگر اعضای کارگروه برگزار شد

علی بیات سکان دار جدید هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان زنجان

به گزارش روابط عمومی،امروز با حضور دکتر جعفری ریاست فدراسیون و خلیلیان مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان ،مجمع هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان زنجان برگزار شد و علی بیات با کسب 10 رای از اعضای مجمع بعنوان رئیس جدید این استان انتخاب شد.پیش از این داوود ارفعی به مدت 12 سال ریاست هیات را برعهد داشت.

افتتاحیه جشنواره ورزشی روستایی و بازی های بومی محلی بخش مرکزی اهواز

افتتاحیه جشنواره ورزشی روستایی و بازی های بومی محلی بخش مرکزی اهواز

برگزاری جشنواره بازی های بومی محلی در شهرستان اندیمشک

برگزاری جشنواره بازی های بومی محلی زیر نظر هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی در شهرستان اندیمشک